חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסוד שלנו

נטוראלייזר הקלינקה המובילה בישראל בטיפולי אסתטיקה

הסוד הוא שכל האמצעים עומדים לרשותנו, אנחנו חברת-בת של “Medi-Fera”, חברה מובילה בתחום אספקת ציוד רפואי ומתן פתרונות ושירותים טכנולוגיים חדשניים בארץ ובעולם.אחד היתרונות בלהיות חברת-בת של ספק גדול בתחום, היא איכות וזמינות המיכשור הטכנולוגי העומד לרשותנו, שאותו אנו מעמידים לרשותכם.המטרה שלנו היא לתת לכם הזדמנות פז לממש את פוטנציאל היופי שתמיד חלמתם עליו!אנו משוכנעים, כי בעידן של היום, בעזרת הידע המתקדם והאמצעים המשוכללים שעומדים לרשותנו,יש לפנינו ולפניכם הזדמנות פז להרגיש ולהיות יפים במיוחד.

שירות ויחס אישי

אנו מאמינים שהדרך לתוצאה האסתטית הטובה ביותר עבורכם, דורשת תהליך מקצועי ונכון,
כזה שיותאם במיוחד בשבילכם, בליווי צוות רפואי מקצועי ומיומן בתחום שיענה לכם על כל השאלות, כי שירות מצויין מתחיל במקצועיות.

מקצועיות רפואית

אנו מקפידים שבכל הטיפולים האסתטיים במחלקות השונות, יהיו מעורבים רופאים מומחים על פי דרישות משרד הבריאות. אנו משקיעים משאבים רבים כדי שחווית הטיפול שלכם תהיה בטוחה ונוחה, כי אצלנו הפיקוח הרפואי הוא מעל הכל.

בטיחות

אנו מאמינים שהדרך למימוש פוטנציאל היופי היא לא בכל מחיר.
בזכות ההיכרות והניסיון שלנו עם השוק בארץ ובעולם, בנינו את הצוות המקצועי ביותר ובחרנו את הציוד הכי מתקדם ובטיחותי בשוק, כדי שהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.

טכנולוגיה

כל המוצרים שלנו מאושרים ע”י משרד הבריאות, מכון התקנים וה- FDA האמריקאי. אנו מקפידים להשתמש בחומרי המילוי האיכותיים ביותר, אשר מיוצרים במעבדות של חברות האסתטיקה המובילות בעולם (Belotero, Stylage ועוד)בשילוב מיכשור רפואי מתקדם ויעיל, אנו יכולים להבטיח לכם שגם תראו תוצאות וגם תיהנו מהן.

עכשיו כשאתם מכירים אותנו, הגיע הזמן שאנחנו נכיר אתכם

זה הזמן לתאם פגישת ייעוץ ולהגשים את החלום!

בואו נדבר

אנחנו כאן בשבילך לכל שאלה